Bride Arrow Geçici Dövme
Bride Arrow Geçici Dövme

Bride Arrow Geçici Dövme (BRDT-003)

0,00
Fiyat : 0.68 USD(KDV Dahil)

Bride Arrow Geçici Dövme

ADET

Artır Azalt
Tür:Su Transferli Geçici Dövme
Renk: Altın Sarısı
Boyut: 5Cm*6Cm
Nedime Dövmelerini Bekarlığa veda Partileri, Kına Geceleri Gibi Organizasyonlarınızda Nedimelerinize veya Arkadaşlarınıza Dağıtabilir, Renkli Fotoğraf Karelerine Görsellik Kazandırabilirsiniz.
Kullanımı: Nedime Dövmelerini Bekarlığa veda Partileri, Kına Geceleri Gibi Organizasyonlarınızda Nedimelerinize veya Arkadaşlarınıza Dağıtabilir, Renkli Fotoğraf Karelerine Görsellik Kazandırabilirsiniz. Bir Pakette Görseldeki Kadar Geçici Dövme Bulunur. Renkler ve Desenler Görseldeki Gibidir. İstediğiniz Deseni Kesip Paket Üzerindeki Talimatlara Uyarak Uygulayabilirsiniz. Tüm Testlerden Geçmiş Olup, Sağlığa Zararlı Madde İçermez. Kalıcılık: Geçici Dövmeler Uygulama Bölgesine ve Ten Tipinize Göre Kalıcılıkta Farklılık Gösterir. Yağlı Ciltlerde Daha Kısa Olan Kalıcılık Kuru Ciltlerde Daha Fazladır. Aynı Şekilde Ayak Bileği, Kol, Bacak Bölgesinde Daha Çok Kalıcı Olan Dövmeler El Üstü, Boyun ve Sırt Bölgesinde Daha Az Kalıcıdır. Ortalama 3-10 Gün Arası Tende Kalabilir. Suda, Denizde, Havuzda Çıkmaz. Kullanım Süresinin Sonuna Doğru Geldiğinde Dağılarak Değil, Silinerek Çıkar.
Çıkarmak İçin Bebe Yağı, Zeytinyağı, Makyaj Çıkartma Sıvıları Kullanılmalıdır. Yağ İle Ovalayarak Çıkar.
Bekarlığa veda, Kına Gecesi, Nikah, Kız Alma, Düğün Gibi Organizasyonlarınıza Gelin Dövmeleri ve Nedime Dövmeleri İle Eğlence Katın. Yapıştır-Çık Geçici Dövmeler Şimdi Gelinler İçin. Altın Renkli Yapıştırma Geçici Gelin Dövmeleri İle Renkli Fotoğraflarınız Olsun. Gelin ve Nedimelerin Düğün, Bekarlığa veda ve After Partide Kullandığı Şık Dövme
Kulanımı Su İle Dövme Uygulancığı Yere Baskı Uygulayarak Kolay Bir Şekilde Yapıştırılabilir
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı