toptan satış
Tükendi
12.05 USD KDV Dahil
Tükendi
16.63 USD KDV Dahil
Tükendi
10.53 USD KDV Dahil
1

Söz Tepsisi

Evliliğe ilk adım atılırken gerçekleştirilen törenler Türk adetleri içinde çok önemli bir yere sahiptir. Söz ve nişanlar evlilik hazırlıklarında yapılan önemli törenlerdir. Ailelerin ve evlenecek kişilerin birleşmesini temsil ederler. söz ve nişanlar özel ve önemli atfedilen günler arasında yer almaktadır. Her detay, kullanılan her aksesuar ve süsleme söz ve nişan sahipleri için önemlidir. Özellikle bazı özel detaylar hem göz doldurmalıdır hem de uzun süre akılda kalabilmelidir. Mekan süslemelerinin yanı sıra önemli bir aksesuar vardır ki söz cemiyetlerinin geçmişten bu güne kadar asla vazgeçilmeyen bir parçası halini almıştır. Bu aksesuar söz tepsisidir.  Söz tepsileri standart bir tepsiden çok süslemeleri ve özellikleri ile bu önemli zamanlarda göz doldurmalı ve şık bir sunuma sahip olmalıdır. Yüzüklerin ve kurdeleyi kesecek olan makasın konulduğu bu söz tepsileri eskiden standart gümüş tepsiler kullanılarak yapılırken artık özel olarak söz tepsisi kullanılmaktadır.

Çiçekli nişan tepsileri bu tepsiler arasında en çok tercih edilen söz tepsileri arasında yer almaktadır. Çiçekli söz tepsileri kurutulmuş veya yapay çiçeklerle süslenmektedir. Rengarenk, taşlı çiçekli nişan ve söz tepsileri özel tasarımı sayesinde kolaylıkla taşınabilir, yüzükleri koyabileceğiniz bir alana ve özel makasa sahip olacak şekilde set olarak satışa sunulmaktadır. Bu setler standart bir söz tepsisi ihtiyacını karşıladığı gibi özel tasarımı sayesinde bu özel güne anlam katmaktadır. Kolay bozulmaz ve yıpranmazlar. Tekrar kullanılabilecek şık ürünlerdir.

Söz Tepsisi Çeşitleri ve Fiyatları

Aynalı söz ve nişan tepsileri tüm zamanların en çok tercih edilen söz ve nişan tepsilerinden olmayı başarmış bir üründür. Yakın geçmişte sıklıkla kullanılan ve o zamandan beri tasarımları geliştirilerek kullanılmaya devam edilen aynalı söz tepsileri çiçeklerle süslenerek dekoratif ve göz alıcı bir hale getirilmektedir. Aynalı söz ve nişan tepsileri çiçeklerle, taşlarlar ve kurdelelerle süslenerek oldukça şık tasarımlar haline getirilmektedir. Aynalı söz ve nişan tepsilerini özenli bir biçimde sakladığınız takdirde daha sonrada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizliği uygun bir şekilde yapıldığı takdirde kolay yıpranmaz ve bozulmazlar. Aynalı söz ve nişan tepsileri söz ve nişan törenlerinize anlamlı bir duruş ve şıklık katacaktır.

Metal söz nişan tepsileri klasik tepsiler arasında yer almaktadır. Klasik söz nişan tepsilerinde olduğu gibi oldukça şık bir şekilde dekore edilmiş metal söz nişan tepsilerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Farklı renklere sahip olan bu söz ve nişan tepsilerini nişan ve sözlerinizde kullanmak için satın alabileceğiniz gibi daha sonra da kullanabilirsiniz. Çiçekler, taşlar, mermer veya çiçekli desenler ile dekore edilebilen metal söz ve nişan tepsileri en klasik ama en şık söz ve nişan tepsilerinden birisidir. Oval, kare ve yuvarlak çeşitleri bulunmaktadır.

Söz Tepsisi Satın Al

 

Söz ve nişan tepsileri çiçekler, kristal taşlar, tüller, kurdeleler, yapay veya kurutulmuş çiçeklerle süslenebilirler. Söz ve nişan tepsileri söz ve nişanlarda yüzükleri, söz makasını ve diğer aksesuarları koymak için geleneksel olarak kullanılan bir araçtır. Söz ve nişan tepsileri özel ve anlamlı söz ve nişan günleriniz için anı mahiyeti taşımaktadır. Bu açıdan kaliteli malzemelerden üretilmiş olan söz ve nişan tepsilerini satın almak doğru bir tercih olacaktır. Söz ve nişan tepsisi seçerken kaliteli, dış etkenlerden kolay etkilenmeyen, uzun süre muhafaza edebilmeye uygun söz ve nişan tepsileri seçmelisiniz.

Tüm söz ve nişan tepsilerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup özenle paketlenerek tarafınıza anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığı ile 2-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Uygun ödeme seçenekleri ve hızlı kargo mevcuttur.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı