toptan satış
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
Tükendi
1.32 USD KDV Dahil
1.84 USD KDV Dahil
Tükendi
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
Tükendi
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
Tükendi
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
1

Organize Su Taşlı Modelleri

Tekstil ürünleri ve elişi ürünler süslenirken pek çok farklı kenar fırfırlarından faydalanmaktadır. Kenarlarda kullanılan fırfırlar veya diğer süsleme ürünleri tasarladığınız tekstil ürününü oldukça gösterişli hale getirmekte ve tasarımımızı bir bütün halinde daha fazla ortaya çıkarmaktadır. Ürününüz için en uygun olan kenar süslemesini seçebilmek veya temin edebilmek için pek çok farklı araştırmaya girmektesiniz. Kenar süslemeleri özellikle ev tekstilinde üretilmiş el işlerinde dışarıdan destek alınan bir özelliğe sahiptir. Tasarımınız da kullandığınız işlemeler, süslemeler veya el işi diğer ürünler bazı durumlarda yeterli olmayabilir. İşte bu noktada kenar fırfırları oldukça kurtarıcı bir malzemedir. Hem kenarlardaki hataları kapatmak veya dikiş izlerini yok etmek hem de tasarlanan ürünü daha fazla ortaya çıkarmak ve renkli hale getirmek için özel olarak kullanılmaktadır. Kenar fırfırlarının pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Fırfır denince akla genellikle tül veya kumaşın katlanarak dikilmesi ve bir kurdele gibi özel olarak ortaya çıkarılması gelmektedir. Her ürün birbirine benzemeye ceği için fırfırlar da farklı çeşitliliğe sahiptir. Özellikle son yıllarda taşlı ve gösterişli ürünler daha fazla tercih edildiği ve özellikle çeyiz ürünlerinde sık sık ön plana çıktığı için organze su taşlı fırfır çeşitleri favori ürünler haline gelmektedir. Organze su taşlı fırfırlar özel olarak tasarladığınız pek çok farklı el işi için adeta kurtarıcı bir malzeme haline gelmektedir. Farklı renk çeşitlilikleri aradığınız tasarımı ortaya çıkarabilmeniz için ihtiyacınız olan bir detaydır.

Organize Su Taşlı Fırfır Nasıl Uygulanır

Organize su taşlı fırfırlar uygulaması oldukça basit kenar süslemeleri arasında yer almaktadır. Özellikle tekstil ürünlerinde tercih edilen organize su taşlı fırfır çeşitleri dikilerek veya silikon yardımı ile monte edilebilir. Elbette ilk olarak akla gelen dikiş yardımı ile montajının yapılmasıdır. Organize su taşlı fırfırlar dilediğiniz ebatlarda satın alacağınız bir ürün olduğu için herhangi bir tekstil ürününe veya bir ev dekorasyon ürününe hayalinizdeki gibi montajını yapabileceğiniz bir üründür. Bir tekstil ürününe makine veya el dikişi yardımı ile kolaylıkla monte edebilirsiniz. Herhangi bir dekoratif ürün de kullanacaksanız silikon tabanca yardımı ile organize su taşlı fırfırı monte edebilirsiniz. Tüm montaj çeşitleri için uygun, bükülebilir ve dilediğiniz şekli alabilir özelliktedir.

Organize Su Taşlı Fırfır Çeşitleri

Organize su taştı fırfırlar da pek çok farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Aradığınız ve tasarımımızı en uygun organize su taşlı fırfır rengini kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Organize su taşlı fırfırın en önemli özelliği küçük su taşları ile süslenmiş olması ve daha gösterişli bir hale gelmesidir. İnce ve zarif yapısı sayesinde basit olarak tasarlanmış pek çok el işinizde kullanabileceğiniz veya var olan pek çok eşyamızı hareketlendirebileceğiniz bir üründür. Organize su taştı fırfırlarla farklı ürünleri farklı hallere getirebilirsiniz. Organize su taşlı fırfırlar sayesinde pek çok tekstil ürününü olduğundan daha gösterişli ve daha şık bir hale getirmeniz oldukça kolaydır. Organize su taşlı fırfırlar farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilebilmektedir ve aradığınız tasarımı yapmanıza kolaylık sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde farklı renk çeşitliliğinde ve kaliteli organze su taşlı fırfır bulmanız oldukça kolaydır. Satın alacağınız tüm organize su taşlı fırfır larımız özel olarak üretilmekte ve en dayanıklı malzemelerden tasarlanmaktadır. Tüm tekstil ürünleriniz ve ev dekorasyon ürünleriniz için aradığımız organize su taşlı fırfırları sitemiz üzerinden temin edebilir ve kolay ödeme seçenekleri, uygun ödeme avantajları ile satın alabilirsiniz.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı