toptan satış

 

Toptan Tilki Tüyü Ürün Özellikleri

Ürün metre olarak satılmaktadır.1 adet sipariş verdiğinizde tarafınıza 1 metre gönderilecektir.İstediğiniz kadar metre sipariş verebilirsiniz.Ürünün dolgunluğu 3-5 cm'dir.Ürünü hayal gücünüze göre bütün tasarımlarınızda, çeşitli süslemelerinizde dikerek veya yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları:Toptan tilki tüyü, çeşitli süsleme ve tasarımlarda kullanılabilen çok yönlü bir malzemedir. Düğün, nişan, doğum günü gibi özel günler için süslemelerde kullanılabilir.Elbise, şapka, çanta gibi aksesuarlarda süsleme olarak kullanılabilir.Ev dekorasyonu için süslemelerde kullanılabilir.

Özellikleri:Tilki tüyleri yumuşak ve doğal bir dokuya sahiptir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kolay şekillendirilebilir. Dayanıklı bir malzemedir. Sipariş Toptan tilki tüyü siparişlerinizi Hayalperest Boncuk'tan güvenle verebilirsiniz. Sitemizden beğendiğiniz renk ve metre seçeneğini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Örnek Tasarımlar:Toptan tilki tüyü ile yapabileceğiniz bazı tasarım örnekleri şunlardır: Düğün, nişan, doğum günü gibi özel günler için masa süslemeleri Elbise, şapka, çanta gibi aksesuarlara süsleme Ev dekorasyonu için yastıklar, örtüler, perdeler Duvar süslemeleri Hediyelik eşyalar Hayal gücünüzü kullanarak toptan tilki tüyünden birbirinden güzel ve şık tasarımlar yapabilirsiniz.


 

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı