toptan satış
7.47 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
6.01 USD KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
4.02 USD KDV Dahil
4.02 USD KDV Dahil
9.26 USD KDV Dahil
4.29 USD KDV Dahil
4.02 USD KDV Dahil
4.02 USD KDV Dahil
4.02 USD KDV Dahil
3.92 USD KDV Dahil
6.01 USD KDV Dahil
6.87 USD KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
3.43 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
6.01 USD KDV Dahil
7.72 USD KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
4.29 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 >

Kurutulmuş Çiçekler

Kurutulmuş çiçekler, parlak, doğal renkleri ve sonsuz görüntüleriyle ev, ofis ve iş yerlerine neşe katmaktadır. Kurutulmuş çiçekler mükemmel bir hediyedir çünkü yıl boyunca neşe ve güzellik getirirler. Direkt güneş ışığına maruz kalmadığı sürece kurutulmuş çiçekler solmazlar. Kurutulmuş çiçeklerimiz çeşitlerine göre tek salkımlarda, çelenklerde ve karışık buketlerde bulunur. Kuru çiçeklerin dünyanıza getirebileceği güzelliğin tadını çıkarmanızı hayalperest boncuk olarak isteriz.

Ev dekorasyonu projelerinde kullanılmak üzere kuru çiçekler, yapraklar ve tohumlar dahil olmak üzere çok çeşitli çiçek ve dekorasyon seçenekleri hayalperest boncuk ayrıcalığı ile sizlerin hizmetindedir. Kurutulmuş çiçeklerimiz çiçek sanat ustaları ve projeleriniz için idealdir. Bizlerden satın alacağınız kurutulmuş çiçek buketlerinizi ve düğün çiçekleriniz ile ortama hoş bir görünüm kazandıracaksınız. En sevdiğiniz gövdeleri dekorunuza uyacak şekilde kullanabilir ve evde çarpıcı görüntüler tasarlayabilirsiniz.

>Kurutulmuş Çiçekler Çeşitleri ve Fiyatları

Kurutulmuş çiçeklerin popülaritesi son zamanlarda arttı. Kurutulmuş çiçekler, geçtiğimiz yılın en büyük iç dekorasyon trendlerinden biri olmuştur. Mutfak masanızda veya pencerenizde muhteşem görünmenin yanı sıra, bu bakım gerektirmeyen çiçekler bol miktarda avantaj sunar. Basitçe söylemek gerekirse, kurutulmuş çiçekler çiçekçilik dünyasına mükemmel bir giriş kapısıdır. Asgari bakım söz konusudur ve uzun süre dayanabilirler. Doğrudan güneş ışığından ve nemden uzak tutmak, daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır. Kuru çiçekler genellikle hassastır, bu nedenle dikkatli olun. Ara sıra kuru bir bezle tozlanmaya veya hızlı bir saç kurutma makinesine ihtiyaç duyabilirler. Kurutulmuş çiçeklerimizi dikkatli bir şekilde tedarik etme konusunda tutkuluyuz, tercihimiz her zaman öncelikle ve en önemlisi, kurutulmuş çiçekleri sizlere tedarik etmektir.

Kurutulmuş çiçekler çevre için daha iyi mi?

Evet! Kurutulmuş çiçekler % 100 doğaldır ve biyolojik olarak parçalanabilir (sahte olanların aksine), taze kesimlerin ortalama 10 günlük ömründen çok daha uzun sürdükleri için daha az israftır. Kurutulmuş çiçekler mükemmel bir sürdürülebilir seçenektir. Kuru çiçeklerin en büyük faydalarından biri, gerçekten uzun süre dayanmalarıdır. Sürecimiz hala bize en iyi renklendirmeyi ve kaliteyi korumayı garanti ediyor. Bildiğiniz gibi, kuru çiçekler hem dayanıklılıklarına hem de% 100 doğal ürün kimliğine sahiptir. Kurutulmuş çiçekler ortalama bir yıl dayanır. Böylelikle kuru çiçeklerle uzun ömürlü bir aranjman ve buket oluşturabilirsiniz.

Kurutulmuş Çiçekler Satın Al

Kurutulmuş çiçeklerin sulanması gerekmez

Gerçek çiçeklere bakamayacağını düşünen çiçekseverler için kuru çiçekler önemli bir husustur. Kurutulmuş çiçekler, etkinlik dekoru için kullanılabilir. Kurutulmuş çiçekler bir kurutma sürecinden geçtiği için, tüm etkinlik boyunca doğal kalacak ve güzel görüneceklerdir. Her şekil, renk ve boyutta kurutulmuş çiçekler Hayalperest boncuk avantajı ile sizlere ulaştırılıyor.

Tıpkı taze çiçekler gibi, kuru çiçekler de birçok şekil, renk ve boyutta mevcuttur. Doğal okaliptüs şoklanmış kuru çiçek, yeşil, mimoza şoklanmış kuru çiçek, Mor solidego, doğal renk solidego, turuncu solidego, hardal renk lavanta kuru çiçek, vizon lavanta kuru çiçek, fuşya lavanta, sarı şemsiye, mor şemsiye, fuşya şemsiye, pudra okaliptüs, koyu gri, yeşil setteria, kahverengi setteria kurutulmuş çiçek gibi daha birçok şoklanmış ve kurutulmuş çiçekler web sitemizde bulunmaktadır. Ürünü kendi bünyemizde boya (renklendirme), parıltı, kar, don, koku ve baharat yapabilmekteyiz.

Kuru çiçekler aslında taze çiçeklerden daha pahalıdır. Bunun nedeni, kendilerine uygulanan ekstra bir işlemin olmasıdır, böylece toptancı sadece çiçekleri büyütmek için değil, aynı zamanda kurutmak veya korumak için zaman harcamak ve hatta bazen çiçekleri ölmek için daha fazla ücret alır. Bununla birlikte, çiçeklerin dayanma süresi boyunca, iyi harcanmış para olduğunu iddia edebiliriz. Hayalperest boncuk sizlere en güzel çiçekler sunmaktadır.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı