toptan satış
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
Tükendi
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
Tükendi
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
Tükendi
1.72 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
1

Makine Nakış İpliği Çeşitleri

Uzun yıllardan bu yana tüm çeyizlerin baş tacı olan nakış işleri son yıllarda hobi işleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir sanat olarak tercih edilen ve sürdürülen nakış işleri elde veya makinada üretilebilmektedir. Her iki şekilde de icra edilen nakış sanatı oldukça kıymetli ve emek isteyen bir iştir. Nakışlar uzun sürelerde yapılır, oldukça zahmetlidir, ve tabiri caizse göz nuru el emeği işlerdir. Nakış işleri eskiden yalnızca elde yapılırken gelişen teknolojinin de yardımıyla makineler aracılığı ile hem daha kolay hem de daha düzgün bir biçimde ortaya koymaktadır. Makine nakışı makine ile nakış yapmayı bilen herkes tarafından yapılabilmektedir. En az elde yapılan nakış kadar zahmetli bir iştir. Uygun ipleri seçmek, uygun kumaşlar üzerinde çalışmak, ve tasarımların benzersiz olması makine nakışlarının çok tercih edilmesine sebep olan bir etkendir. Günümüzde çok fazla nakış işi satın alınmıyor gibi görünsede, nakış işleri hala çeyizlerin baş tacı olmaya devam ediyor. Özellikle bebek mevlütü gibi, çeyiz serme gibi günlerde makina nakış ipliği ile yapılmış olan çeyizlik eşyalar kullanılmaya devam ediliyor. Makine nakışı yapılırken en önemlisi makinaya uygun nakış ipliği ile tasarımları gerçekleştirmektir. Makine ipi ne kadar kaliteli olursa yapılan tasarım o kadar kaliteli ve özenli olur. Bu sebeple seçtiğiniz makine iplerinin en kaliteli ürünler arasından seçilmesi elzemdir.

Makine Nakış İpliği Fiyatları

Makine nakış iplikleri genellikle renklerine göre çeşitlendirilmektedir. Makine nakışları standart olduğu için iplik kalınlıkları da standarttır. Bu sebeple farklı kalınlıklarda ki makine nakış iplerini kullanmak mümkün değildir. Makine nakış iplikleri parlak veya mat, floş veya ipek olarak çeşitlendirilebilir. Yapacağınız tasarımın çeşidine göre makine nakış ipliği seçebilirsiniz. Renkli, canlı, cafcaflı tasarımlarınızda floş nakış ipliği tercih edebilirsiniz. Sade ve şık görünümlü tasarımlarınız da ise İpek nakış ipliği tercih edebilirsiniz. Nakış ipliğinin rengi ve dokusu size tasarımın gideceği yolu gösterecektir. Bu sebeple makine nakış ipliği seçerken tasarımınızın kullanılacağı alana ve mahiyetine dikkat ederek seçmeniz önemli olacaktır. Makine nakış iplikleri ile tasarım yaparken ipliklerin kopmaması dolayısı ile sağlam ve dayanıklı olması işinizin daha kaliteli görünmesine ve daha kolay yapılmasına sebep olacaktır. Nakış işinizin kaliteli bir şekilde ortaya konulabilmesi için ve rahat çalışabilmesi için makine nakış ipliğinizin bilindik markalardan seçilmesi ve kaliteli olması dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden biridir. Bu yüzden seçiminizi kaliteli ürünlerden yapmanız önemli bir konudur.  Anchor uzun yıllardan bu yana makine nakış ipliği konusunda öne çıkan, hem sağlam hem de kaliteli bir markadır. Nakış işlerinizde size istediğiniz performansı sağlayacak, nakış işinizi yaparken sürekli kopma veya hasar görme yaşamayacağı için işinizi daha kolay, daha hızlı, en az hata ile, ve yüksek performans sağlayarak oluşturmanıza yardım edecek bir markadır. Sitemizde nakış ipliği çeşitli olarak Anchor gibi yüksek performanslı bir ürünü, sizler için özel olarak satışa sunmaktayız.

Makine Nakış İpliği Satın Al

Tercih edeceğiniz tüm renklerde ve tüm çeşitlerde makine nakış ipliğini sitemiz üzerinden satın alabilir, özel ödeme yöntemleri ile keyifli, konforlu ve kolay aynı zamanda ise güvenli ödeme yöntemleri sayesinde risksiz bir alışveriş yapmanızı amaçlıyoruz. Dilediğiniz renk ve çeşitteki makina nakış ipliğini dilediğiniz adet de satın alabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile ödeyebilirsiniz. Tüm alışverişleriniz en kısa süre içerisinde özel olarak paketlenerek vereceğiniz adrese kadar teslim edilmektedir. Tüm makina nakış ipliği satın alımlarınızda özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı