toptan satış

Paraşüt İpi Çeşitleri

Evde yapılan hobi işleri, uzun yıllardır devam eden ve çok talep gören, gerek yalnızca kendi kullanımınız için, gerekse maddi gelir olarak kullanabileceğiniz farklı, çeşitli ve emek isteyen bir iştir. Hobi işleri genel anlamda el yapımı ürünleri içermektedir. El yapımı ürünler ise, üzerinde çok çalışan işlerdir, yetenek ister, aynı zamanda bir maddi kaynak olabilmesi için, kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ürünlerden oluşması gerekmektedir. Evde pek çok  hobi ve el yapımı iş yapılabilir. Hayal gücünüze bağlı olarak, pek çok aksesuar, el yapımı takı, tesbih, ev eşyası ve ev dekorasyon ürünü, kıyafet tasarımları gibi ürünler ortaya konulabilir. Bu ürünler ortaya konurken, kaliteli malzemeler kullanılması, kolay kolay deforme olmayacak ve kopmayacak, dış etkenlerden çabucak etkilenmeyecek, markası bilinen ve pek çok kişi tarafından kullanılan ürünler ön plana çıkmaktadır. Özellikle takı ve aksesuar tasarımlarında kullanılan tüm ürünler oldukça önemlidir ve dayanıklı olmalıdır. Bileklik yapımında, kolye tasarımında, tesbihler dizilmesinde kullanılan paraşüt ipleri bilindik en sağlam aksesuar ipleri arasında yer almaktadır. Paraşüt İpi paracord ipi olarak da bilinmektedir. Plastik ve naylon malzemelerin karıştırılması ile üretilirler. Ham maddeleri sayesinde oldukça dayanıklıdırlar. Kullanıldıkları ürünlerde kopma veya çabuk deforme olma görünmemektedir.

Paraşüt İpi Fiyatları

Misinalı paraşüt ipleri, türevleri arasında en sağlam paraşüt ipleri olarak bilinmektedir. Farklı renklerde üretilebilmektedir. Genellikle bileklik ve kolye yapımında sıkça kullanılırlar. Misinalı paraşüt ipleri ile farklı tasarımlar yapabilir, üzerinde boncuk veya taş kullanabilir, dolayısı ile tasarımlarınızı hayal gücünüze bağlı olarak dilediğiniz şekilde ortaya koyabilirsiniz. Oluşturduğunuz ve hazırladığınız takı veya aksesuarlar uzun yıllar boyunca kopmadan dağılmadan ve sağlam bir şekilde kullanılabilir. Misinalı paraşüt ipleri aksesuar olarak kullanılan tesbihlerde de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Özellikle doğal taştan üretilmiş olan tesbihlerde misinalı paraşüt ipleri popüler bir araçtır. Misinalı paraşüt iplerinin en büyük özelliği çok sağlam ipler olmasıdır. Dolayısı ile üretiniz aksesuar veya takıda kullandığınız taşların veya boncukların ağırlığı önemli değildir. Misinalı paraşüt ipleri, kıymetli taşlarla, doğal taşlarla, farklı ağırlıktaki aksesuarlarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. 0.6 milimetre ve 0.8 milimetre gibi farklı ölçülerde çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kalınlıkta misinalı paraşüt ipi ile farklı tasarımlar sağlam aksesuar ve takılar üretebilirsiniz.

Paraşüt İpi Satın Al

Bilindik paraşüt iplerine örnek olarak misinasız paraşüt ipleri gösterebilmektedir. Misinasız paraşüt ipleri genellikle bileklik veya kolye gibi takılarda sıkça kullanılmaktadır. Misinasız paraşüt ipleri elastik ürünlerdir. Üzerine herhangi bir boncuk, taş ve benzeri ürün dizilebilir. Tasarım tipinize bağlı olarak, deri görünümlü, simli veya mat görünümlü paraşüt iplerini kullanabilirsiniz. Misinasız paraşüt ipleri pek çok farklı renkte üretilmektedir. Bu sayede pek çok farklı renkte ve görünümde paraşüt ipi kullanılarak farklı tasarımlar ortaya koymak mümkündür. Hayalinizdeki takı ve aksesuar tasarımı için dilediğiniz renkte, simli veya mat paraşüt ipinden faydalanabilirsiniz. Tasarımlarınızı sağlam ve kolay kolay deforme olmaması için paraşüt ipleri oldukça iyi bir malzemedir. Kaliteli bir paraşüt ipi ile tasarlanan herhangi bir aksesuar veya takı çok uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Hayalperest boncuk olarak uzun yıllardır hobi malzemeleri satan, geniş bir ürün çeşitliliği olan yapıya sahibiz. Misinalı veya misinasız paraşüt ipi çeşitlerimizle, hayalinizdeki tasarımı ortaya koyabilmeniz için birinci sınıf kalitede üretimler yapmanıza destek oluyoruz. Aradığınız tüm misina iplerine kategorimiz altından ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi, kolay ödeme seçenekleri ve adrese kadar teslimat kolaylığı ile konforlu bir alışveriş yapabilmek için misina ipi çeşitlerimize göz atın.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı