toptan satış
8.24 USD KDV Dahil
0.60 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
0.82 USD KDV Dahil
0.82 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
6.05 USD KDV Dahil
Tükendi
0.61 USD KDV Dahil
Tükendi
0.82 USD KDV Dahil
Tükendi
6.05 USD KDV Dahil
Tükendi
8.24 USD KDV Dahil
1

Dantel Tela Kurdele Çeşitleri

Kurdele denince akla ilk gelen süsleme alanında özel olarak kullanılan birbirinden farklı tasarıma sahip özel ürünler gelmektedir. Kurdele çeşitleri oldukça geniş bir kategori çeşitliliğine sahip ve hemen hemen tüm zevklere ve taleplere uygun olarak üretilen ürünleri içermektedir. Bu çeşitlilik sayesinde yapacağınız tüm tasarımlarda kullanacağınız özel kurdele çeşitlerine ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. Kurdeleler süsleme alanlarınızda farklı tasarımları ortaya çıkarmanız için tam hayalinizdeki kurdele çeşitlerini içeren özel ürünleri bir araya getirmektedir. Kurdele çeşitleri ile pek çok farklı tasarımı rahatlıkla yapabilir ve tasarımlarınızda farklı dokular üretmenizi sağlayabilirsiniz. Yapacağınız tasarımlarda kurdele çeşitleri ile ortaya koyacağınız özel tasarımlar oldukça talep görecek ve seçtiğiniz özel kurdele çeşitleri ile aklınızdaki tasarım rahatlıkla yapabileceksiniz. Özellikle çeyizlik ürünler ve özel kıyafet tasarımlarında kullanılan dantel tela kurdeleler tam aradığınız ve aklınızdaki tasarımı yapabileceğiniz özel bir çeşitliliğe sahiptir. Tela kurdele çeşitleri sayesinde naif ve şık bir görüntü çeşitliliği yaratabilir ve Bu sayede rahatlıkla özel tasarımlar yapabilirsiniz. Dantel tela kurdele çeşitleri tela tasarımı ile yapılmış özel bir kurdele çeşididir. Dantel görüntüsü sayesinde özel ve şık tasarımların baş tacı olmaya aday gösterilen ve pek çok kadın tasarımcı tarafından sık sık tercih edilen bol renk ve desen çeşitliliğine sahip bir kurdele çeşididir.

Dantel Tela Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Tasarımlarınız da özel ve farklı bir görüntü yaratabilmek ve tela kurdelenin özel tasarımından faydalanabilmek için geniş bir kategori altında onlarca farklı dantel tela kurdeleye ulaşabilirsiniz. Tela kurdeleler aynı zamanda kolay monte edilebilir özellikleri sayesinde özellikle tekstil ürünleri tasarımında sık sık tercih edilen bir dantel kurdele çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Tela kurdeleler ile bilhassa ev tekstili ürünlerinde özel ve şık tasarımlar yapabilmek mümkün. Tela kurdelelerin yaratmış olduğu şık görüntü tasarımlarda rahatlıkla kullanılmasına yardımcı oluyor ve sık sık parça edilmesini sağlıyor. Dantel kurdele çeşitleri arasında en sık tercih edilen dantel tela kurdeleler tel tel görüntüsü ve yapmış olduğunuz tasarıma rahatlıkla uyum sağlayabilmesi, kolay monte edilebilir özellikte olması, oldukça naif ve şık bir görüntü sergilemesi sebebiyle özellikle tekstil tasarımı yapanlar arasında sık sık tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Dantel tela kurdele çeşitleri ile aynı zamanda kıyafet tasarımları da yapabilmek mümkün. Hazır giyim tekstilinde ve özel tasarım kıyafetlerle dantel tela kurdele ile yapılan tasarımlar göz dolduruyor. Dantel tela kurdele çeşitlerine pek çok farklı de seni de bir arada görmek mümkün. Telanın şıklığı ile özel olarak tasarlanmış olan dantel görünümü sayesinde desen çeşitliliğinin artması ve oldukça kolay işlenebilmesi sayesinde farklı renklerde seçeneklerinde olması tasarımlara farklı hayatlar veriyor ve çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlıyor.

Dantel Tela Kurdele Satın Al

Sitemiz üzerinde dantel tela kurdele çeşitlerinde onlarca farklı desen ve renk seçeneği görmeniz mümkün. Dilediğiniz renk ve desen tasarımını dilediğiniz boyutlarda satın alarak tasarımlarınızı hayat verebilir ve birbirinden farklı özel tasarımlar yapmanızı sağlayabilirsiniz. Dantel tela kurdele çeşitleri ile yapacağınız tasarımlarla tasarımlarınız da farklı bir hava katabilir yeni ve orijinal bir ürün kullanmanın keyfini sürebilirsiniz. Sitemiz üzerinde mevcut olan tüm dantel tela kurdele çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup kaliteli ve özel tasarımlardır. Yapacağınız tüm alışverişlerde özel fiyat garantisi, taksitlendirme imkanı, kredi kartı ile alışveriş ve kapıya kadar anlaşmalı kargo şirketi ile teslimat garantisi sayesinde kolay ve konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor. Tüm alışverişleriniz özenle paketlenerek vereceğiniz adrese kadar eksiksiz bir biçimde teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı