toptan satış
5.15 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
14.17 USD KDV Dahil
14.17 USD KDV Dahil
14.17 USD KDV Dahil
14.17 USD KDV Dahil
Tükendi
0.86 USD KDV Dahil
Tükendi
5.15 USD KDV Dahil
1

Kot Kurdele Çeşitleri

Günümüzde özel tasarımlar içerisinde yer alan bazı detaylar ve kullanılan aksesuar çeşitleri oldukça önem arz etmektedir. Aksesuarlar yaptığınız tasarımlara kendi içlerinde hayat vererek özel olarak tasarlanan modelleri ile şık ve estetik bir dokunuş yaratacaktır. Özel tasarımlar da sıkça karşımıza çıkan kurdele çeşitleri de bunlar arasında yer almaktadır. Kurdele çeşitleri özellikle evde yaptığımız tasarımlarda ve özel olarak gerçekleştirdiğiniz süslemelerde sizler için yeni bir nefes olmaya devam ediyor. Geçmişte kullanılan standart kurdeleler günümüzde teknolojinin ve hayal gücünün gelişmesi sayesinde farklı modelleri ve farklı kumaş çeşitlerine yer veriyor. Standart kurdelelerin dışına çıkılarak yapılan özel kumaş tasarımlarından üretilen kurdeleler özellikle özel olarak tasarladığımız ürünler de estetik bir görüntü yaratmaya devam ediyor. Kot kurdele de bu özel tasarımlar arasında yer alan ürünler kot kumaşının aktif görüntüsü ve spor tarzı yaptığınız tasarımlarda kullanacağınız ilginç bir alternatif haline gelmektedir. Kot kurdeleler yapıları itibarıyla diğer kurdeleleri nazaran daha kalın bir kumaştan tasarlanmaktadır. Kot kurdeleler sayesinde özel objeleri süsleyebilir, hediyelik eşyalarınızı da yeni bir tarz yaratabilir Birgül ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz özel ve etnik bir görüntü ile hayal gücünüzü geliştirmenize yardım edebilirsiniz.

Kot Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Kot kurdeleler kot kumaşlardan üretilen kumaşlardır. Kot kumaşlardan ilham alınarak üretilmiş olan bu özel tasarım kot kurdeleler sayesinde spor tasarımlarınız ve etnik üretimlerimiz yeni bir tarzla buluşuyor. Aynı zamanda kot kurdeleler yalnızca kot kumaştan değil baskılı kot kumaştan da üretilmektedir. Çiçek desenli, etnik desenli, kare desenli gibi çeşitleri olan kot kurdeleler yapacağınız özel tasarımlar da farklı bir hava katmanızda olanak sağlamaktadır. Genellikle mavi renkli üretilen kot kurdeleler farklı renklerde de karşımıza çıkabiliyor. Özellikle desenli kot kurdele çeşitleri sizler için ilginç ve şık alternatifler de ortaya çıkıyor.

Kot Kurdele Satın Al

Kot kurdeleler renk ve desen açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tasarımınızı uygun, dilediğiniz ve aklınıza gelebilecek tüm desenlerde kot kurdele çeşidi bulmanız mümkündür. Ürünlerinize en çok yakışacak kot kurdele çeşidini bulabilmeniz için sitemizi ziyaret ederek kot kurdele çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Kot kurdele çeşitleri sizler için özel tasarımlara sahiptir ve aklımızdaki tasarımı yapmanıza yardımcı olacak çeşitliliktedir. aynı zamanda tüm kot kurdele çeşitlerimiz en kaliteli ürün çeşitliliğine ve en uygun fiyat garantisi ne sahiptir. Tüm alışverişleriniz güvenli ve kolay olmakla beraber kaliteli ürün teminatı altındadır.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı