toptan satış
4.51 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
Tükendi
4.51 USD KDV Dahil
Tükendi
4.51 USD KDV Dahil
1

Kanaviçe Kurdele Çeşitleri

Kurdeleler �mrümüz boyunca mutlaka bir takım İşler de kullandığımız ve özellikle süsleme alanında sık sık tercih ettiğimiz özel aksesuarlardan biridir. Kurdeleler onlarca farklı çeşide sahip olup tüm alanlarda kullanabileceğimiz bir çeşidinin bulunması ile en kolay ulaşılabilir bir üründür ve tercih edilme sebebi olan bir aksesuar çeşididir. Kurdele çeşitleri kullanacağınız alana göre seçebileceğiniz onlarca farklı çeşit ve ürün gamı sayesinde pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Kurdelelerle yapabileceğiniz pek çok farklı tasarım ve süsleme bulunmaktadır. El işlerinde, hobi işlerinde, ev dekorasyon ürünlerinde, ev tekstili ürünlerinde ve hazır giyim sektöründe kurdele çeşitleri sık sık kullanılmaktadır. Mekan süslemelerinde, masa süslemelerinde, özel organizasyonlarda kurdele çeşitlerine sık sık başvurmakta ve hemen hemen her tarza uygun bir kurdele çeşidine ulaşmak oldukça kolaydır. Kurdele çeşitleri ile yapabileceğiniz pek çok farklı tasarım bulunmaktadır. Özellikle el işlerini kıymet veren ve hobi işleri ile uğraşan kişiler için kanaviçe kurdele çeşitleri son yıllarda moda olan ve tercih edilir hale gelmiş olan bir kurdele çeşididir. Kanaviçe kurdelelerin etamin yapısı sayesinde yer kurdelenize kanaviçe işini işleyebilirsiniz. Kanaviçe işi yalnızca kumaş dokulara değil kanaviçe kurdeleler ile de yapılabilmektedir. Bu sayede yapılan tasarımlar daha orijinal ve daha fazla tercih edilir hale gelmektedir.

Kanaviçe Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Etamin kanaviçe yapmakta kullanılan temel kumaşlardan biridir. Dokulu yapısı sayesinde üzerine iplik ile kanaviçe işleri yapmak mümkündür. Bu sayede üzerine örnek yapılabilen kurdeleler veya şeritler satın alarak özellikle giyim sektöründe ve hobi işlerinde farklı tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Etamin şeritler 10 milimetre ile 3 santimetre arasında değişmekte olan farklı çeşitlere sahiptir. Bu sayede bir kurdele gibi kullanabilir veya bir şerit tasarımı ile hobi işlerinizde veya giyim sektöründe yaptığınız çalışmalarda orijinal ürünler yaratmanızı sağlayabilirsiniz. Şerit etaminleri kullanması oldukça kolaydır zira üzerine herhangi bir ilave yapmadan kendi dokusu sayesinde farklı örnekleri üzerinde kanaviçe ile işleyebilirsiniz. El emeği göz nuru kanaviçe şerifleriniz ile tasarımlarınız da farklı bir hava yaratabilir ve gösterişli tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Vintage ürünler, eski modaların yeni modalar haline gelmesi ve farklı tasarımların daha fazla ilgi görmesi ile aynı zamanda el işlerinin artık daha moda ve daha etkili olduğu bir dönemde olmamız sebebiyle şerit etaminler tasarımlarınızda adeta yeni bir soluk yaratacaktır. Kanaviçe kurdeleler de şerit etaminlerin bir çeşidi olmakla beraber aynı mantıkla üretilmiş ürünler arasında yer almaktadır. Üzerine kanaviçe oyaları işlemek oldukça basittir. Kolay kullanılabilir yapısı ve uzun süre bozulmayan kaliteli çeşitleri ile yaptığınız tasarımlar ilk günkü gibi uzun yıllar boyunca varlığını sürdürecektir. El emeği ürünlerini seviyor ve kanaviçe oyaları yapmayı iyi biliyorsunuz şerit etaminler ve kanaviçe kurdeleler tam da sizin aradığınız ürünler arasında yer alırlar.

Kanaviçe Kurdele Satın Al

Sitemizde şerit etaminler ve kanaviçe kurdele çeşitleri en uygun fiyat garantisi ve bol renk çeşitliliği sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulmanızı sağlayacaktır. Farklı renk çeşitleri ve farklı boyutlarda üretilmeli sayesinde yapacağınız tasarıma en uygun kanaviçe kurdele çeşidini kategorimiz altında bulabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde en ekonomik fiyat garantisi ve en bol çeşitlilik sayesinde hem aradığınızı kolay bulacak hem de uygun bir alışveriş yapmış olacaksınız. Dilediğiniz adet de kanaviçe kurdeleye satın alabilir, en uygun ödeme seçenekleri ile ödemenizi yapabilir, tüm alışverişlerinizde birinci sınıf malzeme garantisi ile Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceksiniz. Tüm alışverişleriniz özenle paketlenerek verdiğiniz adrese kadar teslim edilecektir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı